Forever TC-08-20AC GaN PD QC Mini koko 1x USB-C 1x USB 20W laturi
Varastossa
Forever TC-08 20W USB-laturi – tehokas GaN-pikalaturi kompaktissa koossa
USB-C: 5V ⎓ 3A (15.0W), 9V ⎓ 2.22A (20.0W), 12V ⎓ 1.66A (20.0W)
SKU GSM187239
EAN 5900495363992
Takuu 1 vuosi
Valmistaja Forever
Kirjoita oma arvostelu
Arvosteltava tuote: Forever TC-08-20AC GaN PD QC Mini koko 1x USB-C 1x USB 20W laturi