Forever TC-06-40CC GaN PD QC Laturi 2x USB-C 40W
Varastossa
GaN PD QC TC-06 -seinälaturi tarjoaa kahden laitteen samanaikaisen ja tehokkaan latauksen. 40 W:n tehonsa ja erilaisten pikalatausprotokollien: Power Delivery ja Quick Charge -tuen ansiosta se toimii erinomaisena tukena nykyaikaisille mobiililaitteille, kuten älypuhelimille ja kannettaville tietokoneille, jotka vaativat nopeaa virrantäyttöä. Se on varustettu kahdella portilla - USB-C.
USB-C 1/2: 5V ⎓ 3A (15.0W), 9V ⎓ 2.22A (20.0W), 12V ⎓ 1.66A (20.0W)
SKU GSM179960
EAN 5907457732544
Takuu 1 vuosi
Valmistaja Forever
Kirjoita oma arvostelu
Arvosteltava tuote: Forever TC-06-40CC GaN PD QC Laturi 2x USB-C 40W